MENU BISTRO

HH Bistro je místo, kde se spojuje vášeň milovníků upravených aut, dobré kávy, čepovaného piva a exkluzivního jídla. Srazům u nákupních center, benzínových pump a samoobslužných myček už totiž odzvonilo. HH bistro je něco víc.

PO—ČT 11:30—23:00 h
PÁ—SO 11:30—24:00 h
NEDĚLE ZAVŘENO

Případné změny najdeš na našem Instagramu

+420 725 888 698
[email protected]

Udělej si rezervaci

OBČERSTVENÍ

OBČERSTVENÍ

Protože si na kvalitu potrpíme, tak pro vás vybíráme jen prvotřídní hovězí maso, které putuje do našich vyhlášených burgerů a roastbeefu. Můžete se těšit i na marinovaná kuřecí křidélka, krůtí steak, tortilu anebo quesadillu s různými dipy. Nechybí ikonické belgické hranolky z podpultových brambor s námi připravovanou majonézou z pečených paprik. Na slehnutí doporučíme poctivou zmrzlinu DO:PUSY, kterou máme vždy v několika příchutích. Veškeré pokrmy jsou připravované z kvalitních a čerstvých surovin, kterými nešetříme, takže věříme, že se budete pravidelně vracet a brzy tak ochutnáte celé menu. Vaříme vždy do 21:00 h, v pátek a sobotu do 22:00 h.

Občertsvení Jídelní lístek
Občertsvení

VÝČEP

VÝČEP

Ať už se sem dostanete po svých, jako spolujezdec nebo jako řidič, určitě oceníte náš rozmanitý výběr. Od piva Pilsner Urquell či Gabrinus přes ovocný Birell až po malinovku. Dále vás mimo výčep samozřejmě nemine nabídka alkoholických míchaných drinků, nealkoholických nápojů a BISTRO limonád.

Výčep Nápojový lístek
Výčep

KÁVA

KÁVA

Ať už se jedná o kávu, technologii anebo servis, nabízíme prémiovou kvalitu, a proto si u nás můžete uspokojit vaše chuťové pohárky kávou z Pražské pražírny Coffee Limit s vlastním know-how a dlouholetými zkušenostmi. Aktuálně: BLACK&WHITE, ovocná chuť s nádechem čokolády, 80% arabica, 20% robusta, střední pražení.

Káva
Káva

LIMONÁDA

LIMONÁDA

Pokud Vás už nebaví trio Cola-Fanta-Sprite, měli byste ochutnat námi míchanou Bistro limonádu – anebo rovnou všechny, příchutí máme několik. Velikost 0,4 l vám minimálně na chvíli zažene žízeň a čerstvé ovoce zasytí. Je možné podávat i alkoholické verze, kdy přidáme panáčka vybraného destilátu.

Limonáda
Limonáda

MONSTER ENERGY

MONSTER ENERGY

Out of power? U nás se můžete nabít pořádnou dávkou energie od Monster Energy, kalifornskou firmu, kterou snad ani nemusíme představovat. Náš sortiment nabízí tolik druhů, kolik se do ČR dostane.

MONSTER ENERGY
MONSTER ENERGY

BOTTLE SERVICE

BOTTLE SERVICE

Slavíte narozeniny nebo se sejdete ve vícepočetné skupince anebo si jen rádi obstaráváte svou sklenici sami? Přesně pro Vás je bottle service.

BOTTLE SERVICE
BOTTLE SERVICE

DRINKY

DRINKY

Míchané alkoholické nápoje si vybíráme hlavně podle našich chutí. Jsme velkými milovníky i konzumenty, kteří si potrpí na vybrané značky, a to chceme předat i Vám.

DRINKY
DRINKY

VODNÍ DÝMKY

VODNÍ DÝMKY

Nechali jsme pro vás vyrobit vodní dýmky, které vám jen tak nikde nenabídnou. Jejich výrobce Shi Carver je dělá v designu výškově stavitelného podvozku, a to včetně horního uložení. Jedná se tedy o jedinečná, troufáme si říct, umělecká díla, díky kterým se určitě zdržíte.

Dýmky
Vodní dýmky

SOUKROMÉ SRAZY/PÁRTY

Chcete si zamluvit parkoviště na privátní sraz nebo bar na oslavu narozenin?
U nás nic není problém a vše je o domluvě.
Pište na [email protected] nebo nám zavolejte na +420 725 888 698