MENU BISTRO

EVENTS

Vše si děláme po svém a přesně proto tak děláme i srazy,
které v Česku prostě nemají obdoby. Jasně, řeč je o velkolepých SELECTION

SELECTION #1

Vždycky jsme si dělali věci po svém a jinak tomu nebylo ani v případě prvního srazu SELECTION. Ten jsme se rozhodli uspořádat na zahradě jednoho ze zakladatelů Hardcore Haters, kde se tehdy zaparkovalo 55 aut. Hromada lidí si klepala na čelo, že jsme se zbláznili. Zbláznili? Posuďte sami.

SELECTION #2

Na stejné zahradě se v roce 2020 i pro nepřízeň situace nakonec podařilo uspořádat něco, co v Čechách nemělo obdoby. Bylo to něco, do čeho jsme skočili po hlavě a zároveň vložili kus sebe. Každý meet má své neduhy a nedostatky, kterými jsme si prošli a i se z nich poučili. Důležité je říct, že jsme to dělali hlavně pro vás. Musíme uznat, že přes naše neočekávání byl výsledek famózní a ohlasy s pozitivní zpětnou vazbou jsme poslouchali minimálně do Vánoc.

SELECTION #3

Se navždy zapíše do historie jako car meet na který přijel vlak.

SELECTION #4

Selection pod názvem Under contruction, měl být jinde než zpátky na svém místě a to říkáme uplně otevřeně. Všechno zlé je pro něco dobré a my jsme tam, kde to všechno začalo. Zahrada, my, vy, jídlo, pití a pěkný auta.

SELECTION #5

Nikdo asi neměl ambice dělat to pořád dokola, ale co zlepšovat na něčem co jede tak jak má? Věřte nebo ne, ale hromada věcí se dá posouvat. Hot Wheels edice charakterizovala parkování aut, jak když jsme malý měli celou sadu angličáků v řadě za sebou a vedle sebe na koberci v pokojíčku.

Máš pocit že by s i tvoje auto mohlo stát na
selection? Pošli fotky s popisem a uvidí se!